Két ügyben is feljelentette Ruszin-Szendit a Fidesz országgyűlési képviselője
Budai Gyula hivatali és szolgálati visszaélés miatt tett feljelentést Ruszin-Szendi szolgálati lakásának és zsírleszívásának ügyében.
Budai Gyula hivatali és szolgálati visszaélés miatt tett feljelentést Ruszin-Szendi szolgálati lakásának és zsírleszívásának ügyében.
Kikérték, ki mennyit tankolt el közpénzből a parlamenti képviselők közül. A lista első 13 helyét fideszesek állnak. A rekorder képviselő 105 ezer kilométert is elautózhatott, és több mint 15 tonna szén-dioxidot pufogtatott közben a légkörbe.
Az első Hoppálinfóra nagyjából kéttucatnyi érdeklődő ment el Pécsen, az országgyűlési képviselő pedig állítása szerint ezen számos jegyzetet készített.
Négylépcsős „vezetői pályázaton” kell részt vennie annak, aki beszáll a Tisza Párt vezető- és képviselőjelölti castingjába. A jelentkezőknek fel kell tölteni három, egyenként egyperces videót, de sok a kifejtős kérdés is, és nyilatkozni kell arról is, hogy a jelölt „semmilyen módon nem kapcsolódott a szocialista diktatúrához” 1986 előtt. Magyar Péter azt mondta, több ezer embert keresnek.
A politikus szerint az alig több mint egy hónap eltéréssel elmondott két napirend előtti felszólalás között csak annyi a különbség, hogy Halász más színű nyakkendőt viselt.
Hatályossá vált a kegyelembotrányba Novák Katalinnal és Balog Zoltánnal együtt belebukó volt igazságügyi miniszter lemondása. Már törölték is a parlament honlapjáról, mint képviselőt.
A fideszes országgyűlési képviselő egy Fegyirről szóló poszt alá kommentelte: "Ezek szerint nem magyar az ember".
A politikus 1990-től 1998-ig volt az Országgyűlés tagja, képviselőségének utolsó évében függetlenként dolgozott.
Czunyiné Bertalan Judit hosszú nyílt levelet írt az ácsiaknak, a helyi civilek azonban személyes fórumot követelnek tőle.
Palkovics László még miniszterként beszélt arról, hogy valójában víz van elég, technológiai probléma okozta a solymári vízhiányt. Erre lehet megoldás az új, 800 millió forintos vezeték.
Gyülekezési joggal visszaélés, hivatalos személy elleni erőszak, egyesülési és a gyülekezési szabadság megsértése, garázdaság, rongálás – elárulta a rendőrség, mivel gyanúsítja az április 24-ei, május 3-ai és május 9-ei kordonbontások résztvevőit, köztük országgyűlési képviselőket.
Az elhunyt Bajkai István Fidesz-alapító parlamenti képviselői helyére az űrkutatásért felelős miniszteri biztos lehet esélyes.
Ahogy a sajtó kiszúrta a bejegyzést, Hörcsik Richárd vette a lapot és korrigált.
Az ország legrosszabb átlagbérrel bíró vármegyéjében tíz hónapot kell robotolni még Kövér László fizetéséért is. Nézze meg, hogyan áll az ország vezetőinek fizetése a vezetettekéhez képest.
A független országgyűlési képviselő egy „négyezres", nem titkos, de nem is nyilvános kormányhatározattal kapcsolatos iratot hozott nyilvánosságra.
A hagyományos kézfogás és a puszi elmaradt.
A Momentum támadta meg a DK választását, korábban már azt is közölték, mit tesznek, ha nem nekik kedvező kúriai ítélet születik. Azt akarják megakadályozni, hogy „egy offshore-lovag országgyűlési képviselő lehessen”.
Gelencsér Ferenc szerint ez nem fér bele a pártja értékrendjébe. Vizsgálják, hogy milyen jogi lehetőségeik vannak.
A politikus korábban pert veszített a Válasz Online ellen, amely azt írta róla, hogy offshore-cégben volt érdekeltsége.